Eesti asus kohtumist juhtima ja võitis avaveerandi 13:12. Teisel veerandil õnnestus Kreekal oma mängu peale suruda ning nende dikteerimisel kulges kogu veerandaeg - poolajaks oli Eesti taga päris suurelt - 20:34.

Kolmanda veerandi võitis Eesti 19:6 (suurem vahe tekkis lõpus peamiselt tänu Jürgensteini ja Kriisa punktidele) ning neljanda 26:19. Seega, mida edasi, seda resultatiivsemaks Eesti mäng muutus.

Kreeka võitis napilt laua 33-32, korvisöödud samuti Kreekale 17-16, pallikaotusi tegi Eesti 16, Kreeka 23. Kahepunktivisked Eesti kasuks 59 vs 39 % (!), kolmesed Kreeka kasuks 39 vs 17 % (meil 4/24), vabavisked Eesti kasuks 79 vs 75 %.

Kerr Kriisa tõi 14+4+4, Mikk Jurkatamm 12+3+4, Hendrik Eelmäe 12+6+2, Henri Drell 11+7+2, Joonas-Anton Jürgenstein 8+4+3.

Täna mängib Eesti 13.-14. kohale Bosnia ja Hertsegoviinaga ning A-divisjoni püsimajäämiseks tuleb kohtumine võita. Bosnia oli eile üle Poolast 75:71. Kullale heitlevad Hispaania ja Leedu, Soome mängib 5.-6. kohale Prantsusmaaga.