29. augustil toimunud finaalmängus alistati Brasiilia ülekaalukalt tulemusega 73 : 35.

Hoolimata lõpptulemusest oli finaal väga võitluslik. Kolmanda veerandaja keskel suutsid eestlased kiired ja tehnilised Brasiilia liidrid murda ja mängu saatus otsustati. Eestlaste agressiivse kaitse vastu suutsid brasiillased visata vaid 5 punkti!

Neljandal veerandil mängisid eestlased pingevabalt ja pakuti publikule juba ka ilukorve. Vastaseid pressiti kaitses ja lähemale ei lastud.

Tasub siiski veel mainida, et Eesti võiduga lõppenud vanuseklassis osales vaid 4 võistkonda kolmest riigist. Teistes vanuseklassides on konkurentsis omakorda 10-30 võistkonda.

Võistkonnas mängisid: Janek Liivamägi, Veljo Vares, Sven Pugonen, Mario Polusk, Indrek Kaarlep, Janno Viilup, Avo Alender, Remi Aare, Andras Kaasik, Erkki Mäeorg ja Argo Aduson.