Piletit kaheksa hulka veel käes pole, kõik sõltub homsest alagrupiturniiri viimasest mängust Lõuna-Koreaga.

Mäng Hiinaga läks närvilise lõpu peale. Teisel veerandajal oli Eesti peal 20 punktiga 42:22, kuid neli minutit enne lõppu oli edu sulanud 2 punkti peale 65:63. Murrangut suudeti siiski vältida.

Vastased sunniti kohtumises tegema 24 pallikaotust, millest Eesti teenis kiirrünnakute lõpetamisega 32 punkti. Muljetavaldav number. Teiselt poolt saadi vaid 2 vabaviset, mis näitab, et rünnak jäi maa-ala kaitse vastu ümmarguseks. Hiinlaste vabavisked 16/26.

Eesti spurtis ette esimese veerandaja lõpus ja teise alguses, kui seisult 16:16 tehti spurt 15:0. Kaitse toimis, visked läksid ja vahe kärises. Lauavõitlus lõpuks Eestile 53-30, ründelauast saime 29 palli!

Meie koondise suurimad punktiviskajad: Maik Kalev Kotsar 16 (lisaks 11 lauapalli), Jaan Puidet 12 (9 lauapalli), Martin Dorbek 9 (4 vaheltlõiget).

Homme mängib Eesti võõrustaja Lõuna-Koreaga ja mängus on veerandfinaali pääs. Eesti aja järgi algab kohtumine kell 16.30.