Mäng kaldus ameeriklaste kätte kohe esimestest minutitest peale, USA oli kohtumises eduseisus pea 37 minutit. Avaveerandaeg ameeriklastele 25:15 ja poolaeg 46:23. Teisel poolajal USA käiku vähemaks ei võtnud ning vahepeal oli ülekaal juba 43 punktiline. Võitjate resultatiivseim 31 punktiga Vincent Edwards, tema visked väljakult 12/15.

Teises poolfinaalis kohtusid Leedu ja Läti. Armu ei antud, võitja saatus oli lahtine normaalaja viimase rünnakuni. Leedu peal 77:75, aga pall lätlaste käes. Mindi kolmest viskama, aga pandi mööda. Finaali seega Leedu. Võitjate tulemuslikum oli 20 punktiga Ignas Vaitkus.

Lätlaste leeris oli 23 punkti ja 9 lauapalliga üleplatsimees Guntis Sipolins.

Kohtumise viimasel minutil tuli leedulastel alla neelata ka mõru pill. Tõsiselt vigastas põlve Regimantas Miniotas, kes lahkus saalist kanderaamil.