Avapoolajal näidati bulgaarlastega võrdset mängu. Kuigi teisel veerandajal oli Eesti taga isegi 16 punktiga, tuli Tiit Soku juhendatav koondis südi esitusega mängu tagasi ja kaotas avapoolaja vaid 36 : 37.

Bulgaaria pani enda paremuse maksma just kolmandal veerandajal, mil kolmepunkti joone tagant tõeline viskekontsert püsti pandi. Kolmanda veerandaja võitsid vastased koguni 33 : 16. Viimasele neljandikule mindi bulgaarlaste 70 : 52 eduseisus.

Viimasel veerandajal mängu enam pööret ei tulnud ja kohtumise võitis Bulgaaria 94 : 78.

Seega läks kontrollturniiri võit Bulgaariasse, kes võitis kõik kolm mängu. Eesti jäi kahe võiduga teiseks. Viimases kohtumises tõi Eestile enim punkte Janar Talts (19p, 9 lp), talle sekundeerisid Gert Dorbek (13p) ja Rain Raadik (11p, 8 lp). Vastastele tõid enim punkte Dejan Ivanov ja Branko Mirkovic, vastavalt 19 ja 18.

Visketabavused: 2p-visked Eestil 15/38 (39,5%), Bulgaarial 59,4 % (19/32). Kolmesed Bulgaarial lõpuks 50% (12/24), kusjuures teisel poolahal tabasid nad kuraditosinast viskest koguni üheksa, Eestil 44% (11/25). Vabaviskeid saime 20 ja realiseerisime neid 75-protsendilise täpsusega, Bulgaaria tabas 22 üritusest koguni 20 (90,9%).

Eestil oli täna rivis kümme meest, sest eilse kohtumise ajal hakkas Siim-Sander Venele häda tegema selg, mis oli valus tänagi. Palluri tervise huvides ei olnud mõtet liigseid riske võtta, saati, et tegemist on kontrollturniiriga.

Tänases esimeses mängus alistas Ungari 74 : 54 Austria ja teenis kolmanda koha.