Kuigi naiste meistriliiga „pesamuna“ võistkond Audentese Spordigümnaasium pole sel hooajal saanud kirja ühtegi võitu, on naiskonna viimased kohtumised olnud vägagi põnevad.
Hiljuti kaotati Tartu Ülikoolile lisaajal vaid nelja punktiga 71:75 ja võidust ei jäänud palju puudu ka täna, kirjutab Basket.ee

Kohtumise esimese veerandaja võitis külalisnaiskond Nike/Women 15:11, kuid kaotas teise veerandaja punktiga 21:22. Poolajale mindi seega vaid viie punktilise vahega 37:32 Nike/Womenile. Kolmas veerandaeg kuulus samuti külalistele 16:14 ning kuigi Spordigümnaasium võitles vapralt, kaotati vastastele ka neljas veerandaeg 13:16. Kogu kohtumine seega Nike/Womenile 68:60.

Võitjate resultatiivseimad olid 15 punkti visanud Kerdu Arbet-Lenear ja Annika Köster. Pille-Riin Satsi viskas 12 ja Janne Rits 11 punkti.

Audentese Spordigümnaasiumi parim oli Maia Bratka kes viskas 16 punkti. Gerda Pikkur toetas naiskonda 11 punktiga ja Greeta Üprus 10 punktiga.

Täna kohtuvad Tallinna Ülikooli Spordihoones Tallinna ja Tartu Ülikoolide naiskonnad. Mäng algab kell 17.30