Tarva 79:64 (poolaeg 47:33) võiduga lõppenud kohtumises kerkis üleplatsimeheks lätlasest ääremängija Juris Umbraško, kes viskas rakverlaste kasuks 27 punkti, neist 22 omakorda avapoolajal.

Reinar Hallik toetas meeskonda 15 ja Martin Dorbek 11 punktiga (lisaks neli vaheltlõiget). Kaspars Cipruss piirdus küll kolme punktiga, kuid hankis parimana üheksa lauapalli. Taas mehiselt rassinud Valmo Kriisa kontosse kogunes üheksa punkti, viis lauapalli, kolm korvisöötu ja kolm vaheltlõiget.

TTÜ resultatiivsematena tõid Illimar Pilk ja Kiur Akenbärg kumbki 16 punkti. Mooses Kaja ja Kristjan Makke panustasid mõlemad kümme punkti.

"Pronks on tore," kinnitas Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber ja tunnustas eriti teisel poolajal sitkelt mänginud vastaseid. "Kokkuvõttes võib öelda, et meeldiv oli pääseda jälle karikavõistluste finaalturniirile. Saime siin kaks head lahingut, millest vaid Kalev/Cramoga poolfinaali teine poolaeg osutus nõrgaks. Tuleb tõdeda, et võrreldes sügisega oleme meeskonnana tublimaks muutunud."

Peale aastavahetust jätkab Rakvere Tarvas hooaega Eesti meistriliiga mängudega. Esimesena sõidetakse 7. jaanuaril Tallinnasse, kus kohtutakse "väikese" Kaleviga.