Braine'i jaoks oli tegu ajaloolise võiduga - esimene mäng Euroliigas ja kohe ka esimene võit ning millise stsenaariumiga...

Eestlanna viibis väljakul 31,5 minutit ja viskas selle ajaga 6 punkti (kahesed 1/0, kolmesed 3/2), hankis ühe lauapalli, jagas kolm korvisöötu ning tegi ühe pallikaotuse. Anderson oli erinevalt eelmisest hooajast vähemasti ses kohtumisest põhiviisikumängija, mitte nö kuues mängija, kelle mänguaeg kõigub 18-20 minuti vahel.

Wisla võitis poolaja 32:21, kuid kolmandal veerandil oli Braine parem 21:13. Normaalaj lõpus tuli aga kodunaiskond järgi. Lisaajal pani Braine oma paremuse üsna selgelt maksma.

Euroliiga uustulnuk Castors Braine parim oli ukrainlanna Alina Iagupova 23 punkti ja 5 lauapalliga, ameeriklanna Celeste Trahan-Davis kogus 17 silma ja 9 lauapalli, Ann Wauters sai kirja 16+10+3 ja Marjorie Carpreaux 12+7+8. Kaotajate kasuks tõi Laura Nicholls 26 punkti, 11 lauapalli, 6 korvisöötu, 3 viskeblokeeringut ja 2 vaheltlõiget.

Teised B-alagrupi kohtumised: Bourges Basket-Jekaterinburgi UGMK 58:65, Orenburgi Nadežda-Girona Spar Citylift 65:41, Praha USK-AGÜ Spor Kayseri 68:72. Teises ringis kohtub Castors Braine 21. oktoobril võõrsil türklaste Kayseri ülikoolinaiskonna Abdullah Guliga.