Platsile tulid algkoosseisudes nii Kaspar Treier (PMS Torino) kui Mikk Jurkatamm (Bologna).

17-aastane Treier oli kogu finaali resultatiivseim mängija, tuues pealt 37 minutiga 21 punkti ja 11 lauapalli. Turniiri keskmised näitajad jäid tal 23 minutit, 16,2 punkti, 6,4 lauapali ja 1,2 söötu, vahendab basket.ee.

Avaveerandi võitis mõningase Torino domineerimise järel siiski Bologna 18:15. Teisel veerandil läks Virtus eest ära koguni 31:20, sel perioodil tabas Jurkatamm ka oma tänased kaks kolmest. Palju mängiti pick'n-rolli, kaitses kõva jne. Poolaja lõpus õnnestus PMSil vahet väiksemaks teha - vaheajale mindi 31:26 Virtuse eduseisus.

Kolmanda veerandi võitis Torino 22:12. Nad tulid järgi kiirelt ja läksid ette 33:32. Peagi oli skoor 50:43 ja sealt alates PMS ohje käest ei andnud. 5.35 enne lõppu viskas Treier korvi seisuks 56:44 ning sellega oli mäng ka sisuliselt tehtud. Minut enne lõppu tuli Bologna kolmesest küll 55:62-le, ent kohe järgmisel rünnakul tehti pallikaotus

16-aastane Jurkatamm kogus ligi 25 minutiga 8 punkti, 4 lauda ja ühe resultatiivse söödu. Turniiri keskmised näitajad 26 ja poole minutiga 7,8 punkti, 2,6 lauda ja 1,2 söötu.