Juba mängu avaveerandil haaras tiitlikaistja ohjad enda kätte. Esimene veerand võideti 25:12 ning poolajaks oldi eduseisus juba 27 punktiga. Head visketabavust näidanud 1182 Tallinn võitis kohtumise lausa 79 punktiga.

Käe said 1182 Tallinna naiskonnas valgeks kõik mängijad. Kohtumise suurimad skooritegijad olid võitjate poolel Mailis Pokk 23p ja 6 lauapalliga, Laina Mesila-Kaarmann ja Marit Maaring lisasid 17p, viimasel lisaks 4vl ja 4lp, Pirgit Püü tõi 15 punkti. Annika Köster hankis 10 lauapalli ja lisas 8 punkti, Heila Rosenfeldt panustas 9 resultatiivse söödu ja 9 punktiga. Tartu Ülikool/Kalevi naiskonna edukaim oli Johanna-Eliise Teder, kes viskas 11 punkti, kuid patustas 11 pallikaotusega, Nele Laurimaa lisas 7 punkti.

1182 Tallinn tabas kahepunktiviskeid 62% täpsusega, kolmesed 44%, vabavisked 86%. Tartu tabas kaheseid 29% ja kolmeseid 27%, vabavisked 88%. Tiitlikaitsja võitis lauavõitluse lausa 44-20, resulatiivsed söödud vastavalt 30-12 tallinnlannadele. Pallikaotusi tuli 1182 Tallinn saldosse 13, Tartul 33.

Karikafinaal peetakse 20. detsembril Kuressaares. Enne seda on 1182 Tallinnat ootamas vees kaks mängu Eesti-Läti Ühisliigas. Laupäeval sõidetakse Riiga, kus peetakse kohtumine Läti Ülikooliga, pühapäev tõotab tulla põnev kohtumine Liepajas, kus minnakse vastamisi Vega1/Liepajaga, kes on hetkel põhituniiri liider.