1182 Tallinn võitles kõvasti ning viskas vaheringi võitja vastu märkimisväärsed 72 punkti, kuid sellest kahjuks eile ei piisanud. Esimene veerand lõppes tulemusega 20:29, poolajaks oli vahe 12 punkti ning kolmanda veerandi lõpul oli tablool 57:68. Veel viimase veerandi keskel oli 1182 kõigest 9 punkti kaugusel (74:65), kuid lätlannade Baiba Eglite ning Ieva Krastina tabavate kolmepunktivisete järel tegi kodunaiskond 17:7 vahespurdi. Mängu lõppedes vaatas vastu tulemus 91:72 lätlannade kasuks.

Eestlaste parimana viskas Pirgit Püü 17 punkti, hankis 7 lauapalli ja andis 8 resultatiivset söötu. Mailis Pokk lisas 16 ning Annika Köster 13 punkti. TTT parimana viskas Ieva Krastina 19 silma.

Selle mänguga lõpetas 1182 Tallinn vaheringi 4 võidu ja 6 kaotusega ning neljandal kohal. Veerandfinaali vastast jäädakse ootama TTT Juuniorite ja Läti Ülikooli mängust.