Kui mõned päevad tagasi karikavõistluste raames võitsid Tallinna esindajad omavahelise mängu veenvalt 106:53, siis täna oli Tartu neidudel omad plaanid. Peale paariminutilist mängu olid tablool numbrid 8:2, mis näitasid Tartu naiskonna eduseisu.

Minutiline mõttepaus 1182 poolt, mõned karmimad sõnad peatreenerilt ja mängupilt muutus. Veerandaja võit kuulus juba 19:16 1182 Tallinn naiskonnale. Kuigi Tartu Ülikool/Kalev näitas väga korralikku mängu, siis punktide vahe muudkui paisus. Poolajaks oli favoriitide edu kasvanud seisule 42:24 ja kohtumise võit vormistati tulemusega 91:46.

Võitjate poolel olid resultatiivseimad Laina Mesila-Kaarmann 23 ja Shaquanda Wiggins 14 punktiga. Tartu poolel oli edukaimad Johanna Eliise Teder ning Nele Laurimaa 19 silmaga.

Tänase võiduga tagas 1182 Tallinn naiskond mõned voorud enne esimese ringi lõppu koha kuue parima naiskonna hulgas, kes uuel aastal jätkavad võistlust medalite eest.

1182 Tallinn järgmine mäng leiab aset juba home 6. detsembril, kui kell 14.00 võõrustatakse kodusaalis Läti U16 koondist.