Esimese veerandaja võitis Rock 21:16. Poolajale mindi Rocki 49:34 juhtimisel. Kolmandal veerandil tegi Rock võimsa 26:8 vahespurdi ning läks viimasele veerandile 35-punktilises eduseisus 77:42.

Timo Eichfuss viskas üleplatsimehena 22 punkti ning korjas 7 lauapalli. Vincent Simpson viskas 15 ja Tanel Kurbas 14 punkti. 9 punktiga toetasid võitjaid Kent-Kaarel Vene ja Valmo Kriisa, Vene arvele kanti ka 9 lauda. Baronsi resultatiivseim oli 14 punktiga Harijs Rubenis.

Rock ja Barons olid sel hooajal korra juba kohtunud. Oktoobri alguses toimunud mängu võitsid tartlased võõrsil 64:58.

Balti liiga C-alagrupis on Rockil kirjas 5 võitu ja 4 kaotust. Sellega möödus Rock Baronsist ja võttis tabelis sisse kolmanda koha. Baronsi võitude-kaotuste saldo on sama.