Balti liigas hooaja avamängu pidanud TTÜ võitis Lietkabelise vastu avaveerandi 17:12, juhtis poolajavileks 35:25 ja kolmanda veerandi lõpuks 53:47. Otsustaval veerandajal suutis TTÜ eduseisu hoida ning külalisi viiest punktist lähemale enam ei lasknud. Võitjate resultatiivseim oli 24 punkti ja 8 lauapalli kogunud Joonas Järveläinen.

Kui TTÜ jaoks oli tegemist hooaja avamänguga Balti liigas, siis Lietkabelis oli enne tänast teeninud kaks võitu - alustuseks Prienai üle 89:67, seejärel eile Tallinnas TLÜ/Kalevi üle 86:68.

TYCO Rapla alistas tasavägiselt kulgenud mängus Moskva Dinamo 74:70. Raplakad tegid otsustava vahespurdi (13:2) neljandal veerandil, kui 54:57 kaotusseisust sai viie minutiga 67:59 eduseis. Moskva klubi jõudis lõpuminutil korraks veel punkti kaugusele (71:70), ent Rait-Riivo Laane ja Martin Paasoja vabavisked vormistasid lõppseisuks 74:70. Laane oli 19 punktiga Rapla resultatiivseim.