Mäng oli TTÜ kontrolli all kuni teise veerandaja keskpaigani, mil juhiti kõige rohkem 24 punktiga 41:17. Kauged külalised tegid TTÜ spordihoones seejärel aga 11:0 spurdi ning vähendasid poolajaks vahe 41:28-le. Kolmanda veerandi lõpuks suutis TTÜ säilitada 11-punktilise eduseisu 57:46, kuid taas tabas tallinlasi mõõn ning kaheksa punkti järjest visanud Barsõ pääses pooleteist minutiga 57:54 seisuni.

Viiginumbrid tulid esimest korda tabloole, kui mängida jäi 3.50 ning mõlemad tiimid olid visanud 66 punkti. Enamat TTÜ ei suutnudki, Barsõ aga skooris tagasituleku lõpetuseks veel viis silma.

Sten Olmre viskas 22 punkti, Martin Giese lisas 13 ja Levan Maskhulia 12 psilma. Matthias Tassi arvele kogunes 25 minutiga 5 punkti ja 8 lauapalli. Barsõ edukamad olid 22 punktiga Da'Quan P Cook ning 20 punktiga John Wesley Erome Taylor.

Kümnest mängust on TTÜ kaotanud seitse, mis annab neile B-alagrupis seitsme meeskonna seas kuuenda koha. Homme Tallinna Kalevi ja esmaspäeval Tartu Ülikooliga kohtuv Barsõ sai kaheksa kaotuse kõrvale teise võidu.