Esimene neist oli märtsis toimunud Balti liiga mäng Nevežise ja Lietkabelise vahel, kus tulemust üritati ilmselgelt mõjutada. Kasusaajad olid siin mänguvormiks valinud händikäp-ennustuse ehk panuse, mille puhul saab eeldatavalt nõrgem meeskond näiteks 13,5 punkti nö ette. See tähendab, et kui nad kaotavad 13 punktiga, on nad selle ennustusvormiga võitnud, kui 14 punktiga kaotavad, on ka händikäpiga kaotanud.

Nevežis-Lietkabelise mäng näitas vastavates radarites "punast" seetõtttu, et kolmandal veerandil pöördusid sündmused väljakul pea peale ning live-panustes toimus rahade liigutamine sarnaselt muutustele väljakul. See oli Baranca sõnul ette korraldatud, kokku lepitud.

Nevežis langes Balti liigas veerandfinaalis, kaotades Lietkabelisele avamängu 59:64 ja teise 61:84. Ilmselt pidas Baranca silmas esimest kohtumist, kus Lietkabelis kaotas avaveerandi 19:21, võitis teise 15:8, kuid kaotas kolmanda 10:21. Viimane veerand kuulus jälle neile suurelt 20:9.

Teine kahtlane kohtumine toimus Nevežise ja Lietuvos rytase vahel Leedu meistriliigas.