TYCO Rapla lõpetas Balti liiga alagrupiturniiri 3 võidu ja 9 kaotusega ning play-offi ei pääsenud, teatab basket.ee.

Mängu alustas agressiivsemalt Dolphins. Rapla sai oma punktiskoori avatud alles kolmandal minuti ning selleks ajaks oli Dolphins juba seitse punkti visatud. Kuid sama kiirelt kui vastased olid oma edu kasvatanud, nad ka selle kaotasid. Rapla oli täielikus sõiduvees ja veerandaeg lõppeski Rapla eduga 17:15. Hea kokkumäng ja täies hoos mängumootor jätkusid ka teise veerandaja alguses, kuid siis Rapla mäng vaibus täielikult ja poolaja lõppedes oli rootslaste edumaa juba 10-punktiline, 37:27.

Teisel poolajal jätkasid rootslased sealt, kus esimesel poolajal pooleli jäi, kolmandal veerandajal hoidsid võõrustajad keskmiselt 10-punktilist vahet, mis sujuvalt kasvas veerandi lõpuks kahekordseks. Dolphins tegi viimasel veerandil veel 18:1 vahespurdi ja võit oli rootslastel kindlalt käes 84:52.

TYCO Rapla poolt viskasid Martin Paasoja 12 ja Martin Dorbek 8 punkti. Võõrustajate resultatiivsemad olid William Walker, kes tõi 17 punkti ja 9 lauapalli ning Jan Tomanec 14 silmaga.