Rocki resultatiivsemad olid võõrleegionärid - Georgi Tsintsadze viskas 15 ja Callistus Eziukwu 13 punkti.

Mängu käik:
Riia VEF - Rock 87:71 (20:14, 39:37, 62:50)

IV veerand:

87:71. Mäng on lõppenud.

87:69. Bakic teeb palju pahandust - nüüd tabab kaugviske. Sokk teeb pallikaotuse otsa. Käib viimane minut.

84:69. Bakic tabab vabavisked. 2.00 mängida.

82:69. Tartlaste korvid viskavad Leppik, Sokk ja Eziukwu. Kaks ja pool minutit jäänud.

78:61. Bakicilt valus kolmene. Neli ja pool minutit mängida.

72:58. Allingult kahene. Veel 5.50 armuaega.

72:56. Eziukwu surub palli korvi. 6.45 lõpuni.

72:54. Tartlasi päästaks vaid ime. Seitse minutit mängida.

69:54. See mäng libiseb vägisi käest. Rock vaja korvi alla kindlasti tugevdust. Taltsi lahkumine annab tunda.

66:52. Vahe juba -14. Kaheksa ja pool minutit lõpuni.

62:52. Eziukwu tõi oma kaheksanda punkti.

III veerand:

62:50. Kolmas veerand on lõppenud. Rocki suur murelaps on lauavõitlus - hetkel jäädakse alla 18:31. Õnneks on lätlased loopinud kõvasti kolmeseid mööda (3/16).

60:49. Kohe järgneb Rocki mõõn - 0:7. Algab viimane minut.

53:49. Rock toob viis punkti järjest ja on mängus tagasi! Skoori teevad Sokk (kaugvise) ja Paade.

53:44. Tartlased on suutnud seitsme minutiga visata vaid 7 punkti.

51:44. Doronin tabab vabavisked. Viis minutit mängitud.

47:42. Paade jõuab üheksa punktini.

45:39. Paade toob Rocki esimesed punktid, kui neli minutit mängitud.

43:37. Rock on juba kolm minutit kuival. Eziukwu kaotas lühikese aja jooksul kaks korda palli.

41:37. Teise poolaja esimese korvi viskavad lätlased.

II veerand:

39:37. Avapoolaeg on lõppenud. Tsintsadze tabas lõpusekunditel kaugviske ja jõudis 15 punktini.

39:34. Lätlased teevad 9:3 vahespurdi. Algab viimane minut.

30:31. Veidemanilt kolmene, Eziukwu surub palli korvi. Kui Rock on tabanud kaugviskeid kahest kaks, siis lätlaste kolmeste tabavusprotsent on kõigest 18 (11-st 2).

30:26. Allingult kaks vabaviset. 4.20 mängida.

27:24. Kuus minutit mängida. Leppikul ja Eziukwul on kolm viga.

20:21. Rock alustab veerandit 7:0 vahespurdiga. Leppik tabas kaks kahest, Paade lisas kaugviske. Lätlased on juba kolm minutit kuival.

I veerand:

20:14. Avaveerand on lõppenud. Tartlased suutsid viimase pooleteise minutiga teha 6:0 vahespurdi.

20:12. Tsintsadze hoiab Rocki mängus - temalt juba seitsmes punkt.

20:10. Algab viimane minut.

18:7. Tsintsadze tabab kahest vabaviskest ühe. Kaks minutit avaveerandi lõpuni.

13:6. Tsintsadze toob tartlaste kuuenda punkti, kui mängitud on juba 6.30.

13:4. Vahe käriseb. Neli minutit mängida. Rocki visked mängust vaid kaheksast üks (12,5%).

7:4. Veideman toob vabavisetest kaks punkti. 5.20 mängitud.

7:2. Kolm minutit mängitud. Tartlaste visked ei lähe - siiani korvi saadud vaid üks vise kuuest (16,6%).

4:2. Allingu avab tartlaste skoori.

4:0. VEF pääseb avaminutitel nelja punktiga juhtima.

--------------

VEF juhib turniiritabelit üheksa võidu ja kahe kaotusega. TÜ/Rock on saanud samuti üheksa võitu, ent ka neli kaotust, millega jagab koos Ventspilsiga neljandat kohta.

TÜ/Rock ja VEF on tänavu juba korra kohtunud, kui eelmise aasta 6. novembril said riialased Tartus 85:77 võidu. Seejuures pani VEF jõudude vahekorra paika viimasel veerandajal, mis võideti 26:11.