TTÜ alustas kohtumist 14:2 spurdiga ning võitis avaveerandi 20:10. Poolaeg kuulus külalismeeskonnale numbritega 35:30. Viimane veerandaeg algas TTÜ juhtimisel 54:41.

Tarvas jäi avapoolajal ilma kaptenist Mario Paistest, kes nihestas hüppeliigest. Justin Baker vistas 20 punkti ja korjas 9 lauapalli, Timo Eichfuss lisas 14 ja Siim Markus Post 12 silma.

TTÜ võimsamad viskekahurid olid Sten Olmre 23 ja Joonas Järvelainen 21 punktiga, kapten Kiur Akenpärg lisas 13 "sanga", Järvelainen noppis ka 9 lauapalli.

Rakvere ei pääsenud täna kordagi juhtima, TTÜ suurim eduseis oli 14 punkti, suurim vahespurt 9:0. Kogu lauavõitluse võitis TTÜ 41:31. Kahepunktiviskeid tabas TTÜ 58-protsendilise tabavusega (Tarvas 46), kolmeseid 29 % (Rakvere 25 % vastu).

TTÜ-l on nüüd tabelis üks võit ja kaks kaotust, Tarval kolm kaotust.