Poolaja järel oli Pärnu kolme punktiga peal 52:49. Kodumeeskond küll dikteeris, aga vahet sisse teha ei õnnestunud.

Kolmandal veerandajal sai Pärnu vahe juba 12 punkti peale 70:58, aga külalised ponnistasid edasi. Kohe neljanda veerandaja alguses hakkas vahe sulama ja pinge tuli mängu tagasi. Pärnu juhtis viimast korda seisul 83:82, normaalaja viimase minuti alguses. 7:1 lõpuspurt andis aga 89:84 võidu VTB Ühisliigas mängiva Minski Tsmoki duublile.

Saimon Sutt viskas Pärnu resultatiivseimana 20 punkti, Mihkel Kirves lisas 19 ja Timo Eichfuss 13 punkti. Tsmoki ridades oli 23 punktiga üleplatsimees Jevgeni Beliankov.

Tänastes teistes mängudes alistas Valmiera 88:61 Atõrau Barsy ja Šiauliai oli üle Jurmalast 87:83.

Eelinfo:

Pärnul on Balti liigas play-off pääse juba tagatud, kuna omavaheliste mängude võrdluses edestatakse Liepajat ning tänu sellele on koht nelja hulgas kindel.

Minski Tsmoki duubli vastu on aga võimalus saldot parandada, hetkel on meeskonnal kirjas 3 võitu ning 5 kaotust.

Novembri algul Valgevene klubiga korra juba kodus mängiti, toona saadi kindel võit 96:77.