Haigestunud Tanel Sokuta mänginud Tartu parim oli Janar Talts 22 punktiga. Steven Cook lisas 16, Carl Engström 14 ja Vytenis Cizauskas 10 punkti.

Avakohtumise koduväljakul kahe punktiga (86:88) kaotanud Tartu alustas kordusmängu suurepäraselt, pääses kuuendaks minutiks juba 11 punktiga (21:10) juhtima ja võitis avaveerandi 30:20. Janar Taltsi arvel oli juba 10 punkti.

Teisel veerandajal kasvas tartlaste edu korraks 13-punktiliseks, kuid Šiauliai vastas koheselt 9:0 vahespurdiga. Poolaja lõpus Tartu õnneks kosus ja pikale vaheajale mindi külaliste eduseisus 48:41.

Kolmanda veerandi lõpuminuti alguses jõudis Šiauliai lõpuks viigini (57:57) ja selle tulemusega periood lõppeski. Otsustava neljandiku teisel minutil pääsesid leedukad esmakordselt ka juhtima (61:60), ent veerandaja keskpaigaks juhtisid taas tartlased. Kaks ja pool minutit enne lõpusireeni oli Tartu edu juba 72:64 ning leedukad enam mängu päästa ei suutnudki.