Avaminutist lõpuvileni juhtinud tartlaste resultatiivseim oli Janari Jõesaar, kes viskas 19 punkti ja võttis 10 lauapalli. Dominykas Milka ja Mandell Thomas lisasid võrdselt 16 punkti. Kasahhide poolel tõusis tulemuslikumaks Trevin Parks 17 punktiga.

Tartu tegi muljetavaldava avaveerandi - kuue minutiga asuti juhtima koguni 17:0 ja neljandik võideti 25:11. Teisel veerandil jätkus tartlaste selge domineerimine ning neljandaks minutiks oli vahe juba 20 punkti (34:14). Poolajavileks kasvas kodumeeskonna edu 45:23-le. Ka kolmas veerand mingit muutust mängupilti ei toonud ning Tartu läks viimasele neljandikule vastu 65:35 eduseisus.

Mullu finaali jõudnud tartlaste ja play-offideks nõrgima asetuse saanud Barsy kordusmäng peetakse juba homme taas Tartus. Veerandfinaali pääseja selgubki kahe mängu kokkuvõttes.