Koduväljakul mänginud Rapla pani edule aluse suurepärase teise veerandiga, mis võideti koguni 20:4. Poolajavileks juba 38:23 juhtinud Rapla kaotas kolmanda veerandi 16:24, kuid suutis otsustava neljandiku võita 25:18, teenides kordusmänguks 14-punktise edumaa.

Rapla parimad olid kaksikduubli teinud Devin Brooks 25 punkti ja 12 lauapalli ning Thomas van der Mars 10 punkti ja 11 lauapalliga. Kahekohalise punktiskoorini jõudsid ka Sven Kaldre ja Indrek Kajupank, kes mõlemad viskasid 11 punkti.

Edasipääsu otsustav kordusmäng peetakse 23. veebruaril Jekabpilsi koduväljakul.

Alagrupiturniiril saavutas Aivar Kuusmaa juhendatav Rapla 7 võitu ja 5 kaotust, tulles seeläbi enda grupis kolmandaks. Jekabpils lõpetas B-alagrupi sama võitude-kaotuste saldoga, saavutades samuti enda grupis kolmanda koha.