Rocki resultatiivseimad olid Rain Veideman 19, Sten-Timmu Sokk 18 ja Callistus Eziukwu 14 punktiga. Eziukwu arvele kanti ka 15 lauapalli. Kohtumist kaheksa mehega alustanud, kuid vigade tõttu lõpuks kuuekesi jäänud Rudupise parim oli Gediminas Orelik 17 silmaga.

Kiirelt 8:2 ette läinud Rock võitis avaveerandaja 19:17, ent jäi poolajavileks 38:45 kaotusseisu. Kolmanda veerandaja keskel pääses Rock juhtima 52:47, kuid viimasele puhkepausile mindi Rudupise 64:60 dikteerimisel. Otsustaval veerandajal olid ohjad Rocki käes, kes sai ka 81:76 võidu.

Rockil on nüüd tabelis neli võitu ja kaks kaotust. Rudupis on aga viiest vastasest alistanud kolm.

4. veerandaeg:

Mäng on läbi, Rockile 81:76 võit.

76:81 Leppikult kaks vabaviset, kui mängida on jäänud viis sekundit.

76:79 Sokule tehakse viga. Seekord tabab eestlane kahest vabaviskest ühe. Jäänud 16 sekundit.

76:78 Andrijauskaselt kaks vabaviset, mille järel Rock võtab aja maha. Mängida on 22 sekundit.

74:78 Talts ei taba, kuid Rocki õnneks jätavad leedulased rünnaku realiseerimata. 24 sekundit enne normaalaja lõppu tehakse viga Sokule, kes realiseerib mõlemad vabavisked.

74:76 Andrijauskas tabab kahest vabaviskest ühe, lauapall Eziukwule.

73:76 Veideman realiseerib poolteist minutit enne normaalaja lõppu kaks vabaviset.

73:74 Andrijauskase kolmene viib Rudupise ühe punktiga juhtima. Eziukwu vabavisked taastavad Rocki eduseisu. Mängida on kaks minutit.

Rudupis kasutab 3.10 enne neljanda veerandaja lõppu time-out'i.

70:72 Soku kolmese järel pääseb Rock taas ette. Sokk proovib kaugelt kohe uuesti, ent ei taba. Mängida on neli minutit.

Leedulastel on viie veaga väljas Zelionis ja Dainys. Seega jätkavad nad kohtumist kuue mehega.

Rudupis võtab 6.12 enne normaalaja lõppu time-out'i.

70:69 Veidemani kolmene viib Rocki juhtima, kuid juba järgmisel rünnakul taastab leedulaste eduseisu Dainyse kahene.

Neljanda veerandaja lõpuni on veel seitse minutit.

68:66 Veidemanilt 2+1.

68:63 Dainyse kahesele vastab Sokk kolmesega, ent seejärel on täpne Butkevicius.

3. veerandaeg:

64:60 Orelikilt kolmene ja leedulaste 13:4 vahespurdiga on kolmas veerandaeg ka lõppenud.

61:60 Orelikilt 2+1. Tsintsadze viib Rocki taas punktiga juhtima, ent kohe on täpne Dainys.

56:58 Butkevicius realiseerib kahest vabaviskest ühe, millele lisab korvi Parachomikas.

Veerandaja lõpuni on jäänud kaks minutit.

53:58 Eziukwu korvile vastab Dainys. Leppiku vabavisete järel juhib Rock 56:51. Edasi korvid Butkeviciuselt ja Veidemanilt.

49:52 Rudupise mõõna lõpetab Parachomikase kahene.

47:52 Leppik tabab kaks vabaviset. Rock on viimase 2.30 jooksul teinud 11:0 vahespurdi.

Rudupis kasutab 4.43 enne veerandaja lõppu minutilist mõttepausi.

47:50 Eziukwu ja Taltsi kaheste järel pääseb Rock neljapunktilisse eduseisu.

Veerandaja lõpuni on 5.33.

47:43 Parachomikase kahesele vastavad Eziukwu tabava lähiviskega ja Sokk kolmesega.

45:41 Veidemanilt teise poolaja esimene punkt, millele Eziukwu lisab pealtpanekuga kaks silma.

2. veerandaeg:

Esimesel poolajal olid Rocki resultatiivseimad Talts kümne ja Veideman kaheksa punktiga. Eziukwu võttis kaheksa lauapalli. Rudupise poolel tegi paksu pahandust 15 silma visanud Zelionis.

45:38 Vaiksnise korv jääb avapoolaja viimaseks.

Rudupis kasutab 1.12 enne poolaja lõppu minutilist mõttepausi.

43:38 Orelik vajutab palli pealt korvi. Rocki poolelt on täpne Allingu.

41:36 Butkeviciuse kolmesele vastab samaga Sokk, kes lõpetab Rudupise 7:0 vahespurdi.

38:33 Leedulastelt neli punkti järjest. Poolaja lõpuni on jäänud kolm minutit.

34:33 Oreliki kolmesele vastab Talts kahesega. Peaegi pääsevad leedulased kolme punktiga ette, mille järel on Tsintsadze vabaviskejoonel täpne.

27:29 Talts realiseerib kahest vabaviskest ühe, mille järel leedulased viigistavad. Talts viib aga Rocki taas juhtima.

25:26 Rudupise 5:0 vahespurdi lõpetab Veidemani tabav kaugvise.

25:23 Parachomikase kolmene ja Butkeviciuse kahene viivad leedulased ette.

20:21 Allingu kahesele vastab, Orelik 2+1 rünnakuga.

1. veerandaeg:

17:19 Taltsi kahene lõpetab esimese veerandaja.

17:17 Rudupis viigistab, kui veerandaja lõpuni jääb 36 sekundit.

10:17 Eziukwu realiseerib vabavisked ja Talts paneb kolmese.

10:12 Leppik teenib 2+1 rünnaku, ent ei suuda vabaviset realiseerida. Järgmisel rünnakul tabab äsja Leppiku vastu vea teinud Lipkevicius kolmese.

Rudupis kasutab minutilist mõtlemisaega, kui esimese veerandaja lõpuni on jäänud viis minutit.

7:10 Zelionise pealtpanek ja kolmene vähendavad väljakuperemeeste kaotusseisu minimaalseks. Eziukwu kasvatab Rocki edu aga kohe kolmele punktile.

2:8 Veidemanilt kaks tabavat vabaviset ja Sokult kolmene. Avaveerandaega on mängitud kolm minutit.

2:3 Rocki esimesed punktid kantakse Veidemani arvele.

2:0 Rudupis avab skoori, kui mängitud on täpselt minut.

Rudupis on mängule tulnud vaid kaheksa mehega. Kas see tõstab Rocki võimalusi, selgub lähima paari tunni jooksul.

Tartlaste algkoosseisu kuuluvad Sokk, Eziukwu, Allingu, Leppik ja Veideman.

Enne mängu:

Rudupise võiduprotsent on hetkel parem kui tartlastel, neljast mängust on nad võitnud kolm. Viimati purustati koduväljakul hooaja avamängus tartlastest jagu saanud Norrköpingi Dolphins 31 punktiga 99:68. Rockil on tabelis kolm võitu ja kaks kaotust.