Mängu saatus otsustati lõpuminutil, kus näitas kindlamat mängu Rudupis. Minut enne lõppu oli veel seis viigis 78:78.

Rain Veideman oli tartlaste tulemuslikum 21 punktiga, Bill Amis lisas 17 silma. Rudupisele tõi kolm kaugviset tabanud Gediminas Orelik 21 punkti.

Rudupis on seitsmest mängust kaotanud vaid ühe ja hoiab võiduprotsendi poolest Šiauliai järel teist kohta.

Mängu käik:
Rudupis - Tartu Ülikool 85:81 (19:30, 42:44, 61:56)

IV veerand:

85:81. Mäng on lõppenud leedukate võiduga. Saage tabas lõpusekundil kaugviske.

85:78. Kurbase vise ei taba. 7 sekundit lõpuni. Viga ja leedukad tabavad veel kaks vabaviset.

83:78. Amise vise ei taba. Tartu teeb vea, leedukad saavad vabavisked ja saadavad need korvi.

29 sekundit lõpuni ja Saage kaotab palli. Leedukad viskavad mõlemad vabavisked mööda!

81:78. Leedukad tabavad teise kolmese järjest. Tartu võtab aja maha, kui 31 sekundit jääb mängida.

78:78. Allingu tabab vabavisked, leedukad vastavad kaugviskega. Minut lõpuni.

75:76. 1.20 mängida.

74:76. Kurbas viib tartlased juhtima. Kaks minutit lõpuni.

74:74. Allingu viigistab, kui mängida jääb 2.41. Allingult vaid 4 punkti 30 mänguminutiga.

72:69. Leedukad teevad 5:0 vahespurdi. 3.30 lõpuni, TÜ võtab mõtlemisaja.

67:69. Saagelt veel üks kolmene. Viis minutit lõpuni.

65:66. Saage tabab kaugviske. Kuus ja pool minutit lõpuni.

65:61. Pluss 4 leedukatele. 7.30 mängida.

61:59. Veidemanilt otsustava veerandi alustuseks tähtis kolmene.

III veerand:

61:56. Kolmas veerand on lõppenud.

57:56. Paade jõuab 10 punktini.

55:54. Kaks minutit 3. veerandi lõpuni.

53:54. Paade ja Veideman viivad tartlased uuesti juhtima.

53:50. Leedukad kolmega peal.

51:50. Butkevicius surub palli korvi ja leedukad pääsevad üle tüki aja taas juhtima.

49:50. Amis surub palli korvi, Rudupis vastab kohe kaugviskega.

46:48. Veideman jõuab 14 punktini.

42:46. Amis toob oma 13nda punkti.

II veerand:

42:44. Avapoolaeg Tartule kahe punktiga.

41:44.Veidemani kolmene lõpetab leedulaste vahespurdi.

39:41. Rudupis on teinud 7:0 vahespurdi.

34:41. Algab avapoolaja viimane minut.

Tartlaste kaheste tabavusprotsent koguni 71 (vastastel 52%).

32:41. Leppikult kolmene.

32:38. Veidemani kahesele vastavad Rudupise mängijad kaugviskega. 3.39 mängida.

27:36. Kurbas tabab. Neli minutit mängitud. Tartu on lauavõitluses peal 13:8 ja on siiani näidanud ka paremat visketabavust.

25:34. Veidemanilt pealtpanek.

21:32. Amis surub palli korvi.

I veerand

19:30. Tartu võidab avaveerandi 11 punktiga.

17:26. Amiselt kolmene, Paadelt kahene.

17:21. Paade toob esimesed punktid.

16:19. Amis surub palli korvi. 2.38 mängida, Rudupis võtab mõtlemisaja.

14:17. Sokk tabas kolmese.

10:12. Pool esimesest veerandist mängitud. Veideman on toonud viis ja Kurbas neli punkti.

8:9. Tartu on pääsenud Veidemani ja Allingu korvidest juhtima.

7:4. Veideman ja Kurbas vähendavad kaotusseisu. Kolm minutit mängitud.

7:0. Tartlased pole suutnud pooleteise minutiga skoori avada.

4:0. Kodumeeskond pääseb juhtima.

Tartu alustab viisikuga - Sokk, Veideman, Kurbas, Amis ja Allingu.

------------------

Kui tartlastel on hetkel tabelis 3 võitu ja 4 kaotust, siis Rudupis on kuuest mängust kaotanud vaid ühe. Võiduprotsendilt hoitakse Šiauliai järel teist kohta. Senine ainus kaotus tuli leedulastel vastu võtta Ljubertsõ Triumfilt, kellele jäädi oktoobri keskel alla 80:93.

Muuseas, Prienai mängib kaasa ka tugevuselt teises eurosarjas EuroCup´il. Alagrupiturniiri kahest mängust on kirjas üks võit. Hollandi klubi Gröningen GasTerras Flames alistati võõrsil 82:77 ja kodus kaotati kreeklaste Saloniki Arisele 60:71.