Tasavägise mängu avapoolaeg lõppes Nevežise ühepunktise paremusega 44:43. Kolmanda veerandi järel tundus, et mäng hakkab tartlastel käest libisema, kuid punktiderohke viimane neljandik aitas nad ree peale tagasi ja jättis kordusmänguks veel kõik lootused alles.

Tanel Sokk viigistas kaks sekundit enne lõppu 86:86, Nevežise võidukorvi tabas pärast minutilist vaheaega lõpukella kõlades Jermaine Love.

Tartu parim oli täna Sokk 19 punktiga. Mandell Thomas lisas 17, Dominykas Milka 15 ja Janari Jõesaar 13 silma. Nevežise resultatiivseim oli endine Tartu mängija Karolis Petrukonis 17 punktiga. Pärnus mänginud Paulius Petrilevicius viskas 16 punkti.

Veerandfinaali kordusmäng toimub tuleval teisipäeval Leedus. Edasipääsuks vajab Tartu vähemalt kolmepunktist võitu.