Tartu tegi ilusa avaveerandi, asus korraks juba kümne punktiga juhtima ja läks esimesele lühikesele pausile 28:21 eduseisus. Teisel perioodil suutsid tartlased aga visata vaid 12 punkti Šiauliai 25 vastu ning poolajavileks jäädi taha 40:46. Kui külaliste visketabavus mängust oli avapoolajal 64 protsenti (18/28), siis Tartul vaid 38 (14/36), lisaks kaotasid tartlased lauavõitluse 15:20.

Kolmanda veerandi alguses kärises külaliste eduseis korraks kümnele punktile (45:55), ent Tartu suutis otsustava perioodi alguseks vähendada vahe neljapunktiliseks - 61:65. Viimase veerandi lõpus jõudis Tartu kahel korral viigini, kuid lõpusekunditega kindlustasid leedukad siiski avamängu võidu tulemusega 88:86. Kordusmäng peetakse 4. aprillil Šiauliais.

Tartu suuremad korvikütid olid Tanel Sokk 19, Vytenis Cizauskas 18 ja Kristjan Kitsing 13 punktiga. Šiauliai poolel oli resultatiivseim Laurynas Birutis 22 punktiga (visked mängust 10/14), võõrleegionär Akeem Wright lisas 16 silma. Tartu visketabavus mängust oli matši lõpuks 48%, leedulastel 55%. Lauavõitlus kuulus lausa 40:25 külalistele.

Tartu jäi Balti liiga poolfinaalis kahe mängu kokkuvõttes alla lätlaste Jurmalale. Šiauliai kaotas aga teisele Leedu klubile, Pieno Zvaigzdesile.