Avaveerandil jäi Rapla küll esialgu 11:15 kaotusseisu, aga 9:0 spurdiga võideti esimene 10-minutiline periood 20:15. Teisel veerandajal näitasid selgelt paremat viskekätt aga leedukad, kes vahe tagasi tegid ja poolajale 40:32 eduseisul läksid. Kolmandal veerandajal sujus paremini taas mäng Aivar Kuusmaa hoolealustel, kes enne viimast 10 minutit vahe 57:58 peale vähendasid.

Rapla hea hoog jätkus ka viimasel veerandajal, mil vastasest 7 punkti enam visati ja seega oligi Eesti meeskond 84:78 skooriga tabelisse esimesse võidu kirjutanud.

Võitjate poolelt tegi silmapaistva mängu Devin Brooks, kes mängu lõpuks enda nimele 19 punkti, 6 lauapalli ja 7 korvisöötu sai. Martin Paasoja toetas teda 18 silmaga. Will Artino saldole kirjutati 14 punkti ja 8 lauapalli. Kahekohalise arvu punktideni jõudsid veel Indrek Kajupank (12) ja Kristjan Voolaid (11). Rapla särgis debüteerinud Mike Myersi arvele jäi 14 ja poole mänguminutiga 6 punkti, 6 lauapalli ja 1 resultatiivne sööt.

Lietkabelise resultatiivseimaks tõusis 23 punkti visanud Arturas Valeika, kes lisaks ka 8 lauapalli maha võttis.

Aivar Kuusmaa mängujärgsed mõtted:

Tipphetked:

Mängu eel:

Lietkabelis on alustanud hooaega kahe võiduga. Nevezis alistati nädalapäevad tagasi kodus 78:71, TLÜ/Kalevist saadi eile võõrsil jagu 75:67. Rapla seevastu on pidanud ühe kohtumise - Valmierale kaotati eelmisel nädalal võõrsil 59:90.

Tänases mängus teeb Rapla eest debüüdi 23-aastane suur äär/tsenter Mike Myers (206 cm. Kevadel USA-s ülikooli lõpetanud Myers liitus oktoobri alguses Soome kõrgliigameeskonna Helsingi Seagullsiga, ent klubi otsustas pärast kahenädalast prooviperioodi ameeriklasele lepingut mitte pakkuda.