TÜ/Rock tõestas, et väärib igal juhul B-alagrupis esikohta, alistades Juventuse ülikindlalt 114:97. Rock tegi asjad selgeks teise veerandiga, võites selle 36:12! Seejuures tehti ühel hetkel 19-0 vahespurt. Poolaja võitsid tartlased juba 30 punktiga.

Rock tabas 22 kaugviskest 13. Platsil käisid kõik mängumehed. Parimana tõi Valmo Kriisa 24 punkti (5 kaugviset) ja jagas tervelt 8 söötu. Tanel Kurbas lisas 21 punkti. Rock tabas väljakult 60-protsendiliselt.

Rock lõpetas alagrupiturniiri 9 võidu ja 1 kaotusega. Teise koha sai Lietkabelis, kes teenis 8 võitu ja 2 kaotust.

Rakvere Tarvas
C-alagrupis liidri Prienai vastu ei saanud ning pidi tunnistama vastase 74:102 paremust. Seejuures kaotas Tarvas poolaja ainult 2 punktiga, kuid lubas leedukatel teisel poolajal 65 punkti visata.

Maris Laksa ja Reimo Tamm tõid Tarvale 16 punkti. Siim-Sander Vene sai Prienai eest kirja 9 punkti, 7 lauapalli, 6 söötu ja 3 vaheltlõiget.

Prienai lõpetas alagrupiturniiri ühegi kaotuseta. Tarvas sai kirja 5 võitu ja 5 kaotust.

Samas alagrupis peab täna oma mängu ka grupi punane latern Tallinna Kalev, kui võõrsil kohtutakse tabeli eelviimase, Riia Baronsiga. Mäng algab kell 18.00.

B-alagrupis võõrustab kell 18.00 tabeli viimane TYCO Rapla teist kohta hoidvat Šiauliaid. Samas grupis mängib eelviimasel kohal olev TTÜ kodus Palangaga, kes asetseb neljandal tabelireal.