Eelmisel nädalal peetud korvidevaese avamängu oli võitnud Rock 59:49 ehk tartlastel oli tänaseks kümnepunktiline varu.

Tartlased kaotasid täna avapoolaja 28:34 ning olid viimase veerandi eel juba 14-punktilises (42:56) kaotusseisus. Normaalaja lõpuks suutis aga Tartu meeskond vähendada vahe kümnele punktile. Liepaja viimasel rünnakul ei suutnud Mareks Jurevicus kodumeeskonnale võitu tuua ning ees ootas lisaaeg. Lisaaega valitses juba täielikult Rock, lastes vigadega hätta jäänud Liepajal visata vaid ühe punkti.

Rocki parimana viskas Tanel Sokk 18 punkti, Augustas Peciukevicius lisas14 silma ja 6 lauapalli ning Janar Talts 11 punkti ja 5 lauapalli. Enim pahandust tegi tartlastele Jurevicus, kes tabas viis kaugviset (10-st) ja tõi 24 silma.

Ülejäänud Balti liiga kolm poolfinalisti selguvad homme ja ülehomme. Poolfinaalis on Rocki vastaseks kas Ventspils või Tampere Pyrintö. Selle veerandfinaali avamängu võitis Ventspils kodus 70:64.