Cramol on tabelis 9 võitu ja 5 kaotust, Tartul aga 4 võitu ja 10 kaotust. Võiduprotsendilt on Eesti klubid vastavalt neljandal ja üheksandal kohal.

Mängu käik: (Juventus - Kalev/Cramo 11:19, 31:33, 44:59, 60:87)

IV VEERANDAEG

60:87 - Kohtumine lõppenud. Arbetilt 23 ja Sokult 20 punkti, Fallil 11 punkti, 11 lauapalli ja 8 blokki.

57:83 - Mäng ühte auku, Cramo annab leedulastele korraliku õppetunni. Lõpuni 2.13

55:79 - Cramo saab seljavõidu. Lõpuni 3.45.

55:71 - Pisut vähem kui 6 minutit lõpuni ja Kalev/Cramol suurepärane võimalus tabelisse võidupunkt teenida. Fallil kirjas 11 punkti, 10 lauapalli ja 8 blokki. Kolmikduubel tulemas?

48:59 - 41 sekundiga 4 punkti tagasi antud. Kuusmaa võttis kiirelt aja maha

III VEERANDAEG

44:59 - Veerandaeg lõppenud. Arbeti arvel 20 punkti, Fallil 9 punkti, 8 lauapalli ja 6 blokki

44:56 - Cramo kümne punktiga peal. Mäng sujub, eriti rünnak

42:49 - Mängitud veerandaega 6.19. Kuusmaa võttis eduseisus aja maha

39:46 - Pea pool veerandajast kulunud. Arbetil resultatiivseimana 14 punkti koos

35:40 - Veerandaega mängitud 1.40. Varbanovilt esimesed punktid kirjas

II VEERANDAEG

31:33 - Poolaeg lõppenud. Sokult 12 punkti, nelja veaga Fallil 7 punkti, 6 lauapalli ja 6 blokki

28:30 - Poolaega jäänud mängida 1.31. Aivar Kuusmaa võttis minutilise mõttepausi

24:28 - Täpselt 3 minutit poolaja lõpuni. Pikkadest pole peale Falli keegi punkte toonud

22:24 - Poolaja lõpuni 4.26. Sokult 10 punkti, Fallil kahjuks juba 4 viga

18:22 - Mängitud veerandaega 3.33, skoor kasvab väga visalt

15:21 - Veerandajast kulunud 1.35, Fallilt kalevlaste esimesed punktid sel mänguajal

I VEERANDAEG

11:19 - Veerandaeg lõppenud. Soku arvel 8 punkti, Falli statistika - 4 punkti, 5 lauapalli, 4 blokki ja 3 pallikaotust. Mees nagu orkester...

10:15 - Kohe algab veerandaja viimane minut

8:15 - Fall ja Škele on saanud ka "silmad pähe". Mängitud 7 minutit

6:13 - Pool esimesest veerandajast kulunud, Sokk sopsanud juba kaks kaugviset

2:8 - Cramolt hea algus. Punkte toonud Arbet ja Sokk, mõlemalt ka üks kolmene. Mängitud 3.29

0:2 - Arbet avas lay-up´iga mänguskoori, kui kohtumise algusest oli kulunud 1.53

Cramo algrivistus - Uljanko, Sokk, Dorbek, Arbet, Fall

----------------------------------------------

Mängu käik: (Kedainiai - Tartu 17:20, 41:45, 66:60, 86:75)

86:75 - Kohtumine lõppenud. Veidemanilt ja Saagelt 14 punkti

83:74 - Käib kohtumise viimane minut. Tartu lahkub Leedust kahe kaotusega

81:72 - Lõpuni 2.08. Mingi lootus veel püsib

81:68 - Lõpuni 3.27. Suhteliselt keeruline on mängu päästa

77:65 - Vahe käriseb tartlaste kahjuks. Lõpuni 6 minutit.

66:62 - Allingult punktilisa. Temal ja Veidemanil parimatena 13 punkti kirjas

66:60 - Veerandaeg lõppenud. Viimase kahe minutiga tegid leedulased spurdi 10-3.

56:57 - 8 minutit veerandajast mängitud. Käib tõsine punkt-punkti heitlus

53:50 - Veerandajast kulunud 5.40. Allingul ja Sokul 4 viga

48:48 - Pea 4 minutit veerandaega mängitud. Veideman resultatiivseim 11 punktiga

41:45 - poolaeg lõppenud. Kõik üheksa meest, kes Tartul väljakul käinud, on saanud ka käe valgeks

39:39 - Algab poolaja viimane minut. Sten Sokul kirjas 4 viga

37:39 - Täpselt 2 minutit poolaja lõpuni. Visnapuu kasutab teist minutilist mõtteaega

30:36 - Poolaja lõpuni 4.20. Allingul kirjas 9 punkti ja 5 lauapalli

24:32 - Saagelt teine kolmene. Tartul kaugvisked suurepärase protsendiga 5/8

21:29 - Tartu teinud pärast mõtteaega 6:0 spurdi

21:23 - Mängitud veerandaega 1.46. Indrek Visnapuu võttis vastaste korvi järel aja maha

17:20 - Veerandaeg lõppenud

17:18 - Algas veerandaja viimane minut, Allingul kirjas 7 punkti ja 3 lauapalli. Kahjuks 2 viga ka

13:16 - Tartult 5:0 vahespurt. Mängitud 7.32

13:12 - Mängitud pea 6 minutit. Allingu ja Veideman 5 punkti peal

11:9 - Täpselt pool esimesest veerandajast kulunud

7:9 - Tartu rünnak püsib Veidemani ja Allingu õlgadel, teised pole kätt valgeks saanud. Mängitud 3.30

3:4 - Pea 2 minutit mängitud. Tartul teinud skoori Veideman ja Allingu

Tartu algrivistus - Sokk, Veideman, Allingu, Kurbas, Doronin

Eelinfo:

Kalev/Cramo astub vastu Utena Juventusele, kes eile alistas Tartu 96:82. Tartu meeskond kohtub seevastu Kedainiai/Triobet'i meeskonnaga, kes võitis omakorda Kalevit 66:58.

Kalev/Cramol on turniiritabelis 8 võitu ning 5 kaotust ning sellega ollakse neljandal kohal. Tartu Ülikoolil on 4 võidu kõrval 9 kaotust ehk kaotus rohkem, kui tänasel vastasel.