Kalevi resultatiivseim oli 15 punktiga Rait Keerles. Selle kaotusega muutusid Kalev/Cramo võimalused play-offi pääseda ülimalt teoreetilisteks.

Mängu käik: (Kalev/Cramo - Lauvas)

79:90 - Kohtumine on lõppenud.

78:86 - 33 sekundit lõpuni. Kalev peab Balti liigas vastu võtma 9 kaotuse.

74:81 - Väike võimalus veel on. Mängida 1.06. Armands Škele pole pärast esimest veerandaega platsile naasenud, tõenäoliselt on tegemist vigastusega.

71:80 - Mängida jäänud 1.41. Kuusmaa võttis veel aja maha. Väga raske on mängu päästa, mis omakorda tähendab, et Kalevi võimalused play-offi pääseda muutuvad pigem teoreetilisteks.

69:77 - Täpselt 3.00 lõpuni. Dunigan kukutati viie veaga pingile.

67:75 - Normaalaja lõpuni 4.16, Liepaja võttis pärast pallikaotust aja maha.

Keerlesele tehti viga kolmepunktijoone taga ja tasuks kolm vabaviset. Keerles ei tabanud neist ühtegi. Lõpuni 4.56.

65:75 - Lõpuni minna 5.54. Punkte tuli juurde Tamme, Dorbeki ja Dunigani esituses.

59:71 - Lõhnab juba õige halvasti. Normaalaja lõpuni 7.40. Vastaste Calwell on tabanud viis kolmest ja kokku tema arvel 23 punkti.

IV VEERANDAEG

59:66 - Veerandaeg lõppenud. Asi on naljast kaugel.

57:66 - Jälle on Kalev/Cramot tabanud mõõn. Poolteist minutit veerandaja lõpuni.

55:57 - Kulunud 5.21. Liepaja mängijad tabavad suurepäraselt kaugviskeid, seni 8/14 ehk tabavusprotsendiks 57. Kalevi resultatiivseim 14 punktiga Keerles.

49:50 - Teisest poolajast kulunud 2.19. Kalev/Cramo on mängus tagasi.

III VEERANDAEG

41:45 - Tänu Tamme ja Kaido Saksa tabamustele vähenes vahe poolaja lõpuks nelja punkti peale. Rait Keerlese arvel Kalevi parimana 10 punkti, vastastel on Pierre Caldwell´i arvel 15 punkti.

Vastased tegid Reimo Tammele ebasportliku vea, aga Tamm eksis mõlemal vabaviskel ja punktilisa ei tulnud. Pall siiski Kalevil. Poolaja lõpuni 1.10.

34:42 - Pärast vastaste 11:0 vahespurti võttis Kuusma minutilise mõtlemisaja. Poolaja lõpuni 2.02.

34:40 - Kalevi mäng on kinni kiilunud. Teisel veerandajal visatud 7 minutiga vaid 6 punkti.

34:36 - Mängitud 15.06. Võrdne heitlus jätkub.

32:29 - Joosep Toome ja Tanel Sokk viisid Kalevi taas ette. Liepaja võttis aja maha.

28:29 - Kalev/Cramo on jäänud vastaste täpse kaugviske järel esimest korda kaotusseisu. Kohtumisest kulunud 11.53.

II VEERANDAEG

28:26 - Veerandaeg lõppenud. Keerleselt ja Dorbekult 8 punkti.

21:20 - Mängitud 7.40. Kalevi kaitse kohe kuidagi ei pea ja nii läheb raskeks.

19:15 - Mängitud 5.28. Gert Dorbeku arvel parimana 8 punkti.

14:10 - Kui 3.39 mängitud võttis Kalev/Cramo peatreener Aivar Kuusmaa esimese minutilise aja.

8:6 - Kohtumine on alanud korviderohkelt. Mängitud vähem kui 2 minutit. Punkte toonud kaugvisetest Dorbek ja Keerles, käsi valge ka Duniganil.

Kalev/Cramo algviisik - Dorbek, Tamm, Škele, Keerles, Dunigan.

Eelinfo:

Võõrsil mängis Kalev/Cramo Lauvasega oktoobris, siis jäid tallinlased peale 84:78.

Turniiritabelis on Eesti klubidest parim seis TÜ/Rockil, kes hoiab võiduprotsendilt kolmandat kohta. Kalev/Cramo on seitsmes ehk praeguse seisuga esimene meeskond, kes play-offist välja jääks.