Valga kaotas Prienai Tonybetile 53:80, TYCO Rapla pidi tunnistama Soome klubi Tampere Pyrinto 65:81 paremust.

Valga alustas kohtumist Prienai Tonybeti vastu südikalt, saades avaveerandil kuue minutiga juhtimagi ning võitis esimese perioodi 18:17. Teisel veerandil võttis juhtohjad aga Prienai meeskond, kes poolajale 43:34 eduseisus läks.

Teisel poolajal jätkasid vastased kindlat mängu ning suretasid Valga rünnaku täielikult. Viimase 20 minutiga viskas kodumeeskond 19 punkti.

Valgale tõi Brendon Paidra 14 punkti, mängujuht Edi Sinadinovic lisas 13 silma. Vastaste parim oli Gintaras Kadžiulis 22 punktiga, Mindaugas Lukauskis tõi 21.

Rapla jäi kohtumises kohe avaveerandil kaotusseisu ning teist perioodi alustati 9-punktilises kaotusseisus 10:19. Poolajaks kasvas vahe 26:37-le, kuid kolmandal veerandil said raplakad mängumootori korralikult käima.

Kaotusseisult 36:48 tegi Rapla Martin Paasoja juhtimisel (selle ajaga 7 punkti) 11-0 vahespurdi ning vähendas vahe punktile. Paasoja neli järjestikust punkti minut enne kolmanda veerandi lõppu tõid tabloole juba 55:55 viiginumbrid. Viimasele veerandile mindi kahepunktilises kaotusseisus.

Viimased kümme minutit kuulusid aga täielikult soomlastele. Viie minutiga kasvatati eduseis kümnele, kaheksa minutiga tehti 20-2 vahespurt ja sellega oli kohtumine raplakate jaoks kaotatud.

Martin Paasoja arvele jäi 15 punkti. Ziga Fifolt lisas 11, Andre Pärn 10 punkti. Soomlaste parimad olid Kelvin Lewis ja Benjamin Raymond 15 punktiga.

Soome klubi juhib A-gruppi kuue võiduga. Rapla on ühe võidu ja nelja kaotusega viimane.

Prienaile oli see C-grupis neljandaks võiduks kahe kaotuse kõrval. Valga jätkab viie kaotusega.