10:0 spurdiga alustanud Rock võitis avaveerandi 24:18, juhtis poolajavileks 49:32 ning kasvatas viimase veerandi alguseks edunumbrid juba 74:48-le.

Rocki resultatiivsemad olid Brian Harper 19, Tanel Kurbas 18 ja Gert Dorbek 14 punktiga. Kurbas võttis ka 11 lauapalli. Reinar Hallik debüütmängus kätt valgeks ei saanud ning piirdus 8 mänguminuti, 3 lauapalli ja 3 veaga.

Liepaja tulemuslikum oli David Edward Hicks 18 punkti ja 9 lauapalliga. Külalistele sai saatuslikuks väga kehv visketabavus - mängust saadi korvi vaid 21 viset 83-st (25%). Rocki sama näitaja oli 55% (32/58).

Kordusmäng, kus selgub edasipääseja, peetakse 8. märtsil Lätis.

Kui Rock Balti liiga põhiturniiril tänavu ei osalenud, siis Liepaja sai B-alagrupis seitsme meeskonna konkurentsis 8 võidu ja 4 kaotusega teise koha. Läti liigas paikneb Uvis Helmanise juhendatav meeskond 18 võidu ja 8 kaotusega hetkel neljandal positsioonil.

Balti liiga kaheksandikfinaalis sai Rock kahe mängu kokkuvõttes jagu kasahhide Atõrau Barsõst (105:77 ja 99:74), Liepaja aga Rakvere Tarvast (74:50 ja 93:87).

Tartu Ülikool Rock - Liepaja Triobet
Meelis Naudi: Rock võidab veerandfinaali avamängu kindlalt - tänane lõpptulemus on 93:66. Rocki resultatiivsemad olid Brian Harper 19, Tanel Kurbas 18 ja Gert Dorbek 14 punktiga. Reinar Hallik piirdus debüütmängus 8 mänguminuti,  3 lauapalli ja 3 veaga.
Gunnar Leheste: 1.21 veel jäänud, Rock on ees 88:62.
Gunnar Leheste: 5.42 mängida, Rock juhib 83:52.
Gunnar Leheste: Hallik on platsile pääsenud 6 minutiks ja 59 sekundiks - 3 viga, 3 lauapalli.
Gunnar Leheste: Kui Tallinnas on Kalev/Cramo, siis Tartus on TÜ/Lammutustööd - Rock juhib kolmanda veerandaja järel 73:48. Liepajal ei lähe visked kohe mitte - kord on rõngas liiga väike, siis jälle Harperi käed liiga pikalt ees, Rockil lähevad jällegi visked igast asendist, veaga ja ilma. Kurbasel koos 16 punkti (kolmesed 4-st 4), field goals 7-6!
Gunnar Leheste: Teine veerandaeg lõpeb Kurbase kolmesega lõpusekundil. Rock läheb vaheajale ilusas 49:32 eduseisus. Petrukonise arvel on 9, Harperi kontol 8 punkti. Kolm viga teinud Reinar Hallik on endiselt nulli peal. Enamus teisest veerandist istus Hallik pingil, kuid umbes minut-poolteist enne lõppu sai jälle põllule.
Gunnar Leheste: Hallikul juba kolm viga kirjas! Vahetatakse ka Taltsi vastu välja.
Gunnar Leheste: Esimene veerandaeg lõpeb Rocki eduseisuga 24:18. Algus oli mega, aga pärast viite minutit hakkas mäng võrdsustuma. Halliku liigutused on veel esialgu puised, aga näha on, et mees teab, mida väljakul teha tuleb. Saaks veel jalad ka kiiremaks... Harper seni Rocki resultatiivseim 7 punktiga, Petrukonis toonud 7, Dorbek 5 punkti.
Gunnar Leheste: Hallik teeb kohe ka oma teise vea.
Gunnar Leheste: Halliku esimene kolmene läheb mööda. Rock juhtimas 24:16.
Gunnar Leheste: Reinari esimeseks suureks ülesandeks saab vastaste kiirrünnaku maha võtmine keskjoonel.
Gunnar Leheste: Reinar Hallik sekkub mängu, kui esimest veerandit jäänud mängida 2.52. Seis 18:10 Rockile.
Gunnar Leheste: Lubasime küll uuendusi veerandaegade kaupa, aga kui Rock alustab kohtumist 10:0 spurdiga, ei saa lihtsalt mainimata jätta! Kolm ja pool minutit oli mängitud, kui Liepaja lõpuks korvi sai.
Gunnar Leheste: Rocki algrivistuses tulevad platsile Tanel Sokk, Gert Dorbek, Janar Talts, Karolis Petrukonis ja Tanel Kurbas.
Gunnar Leheste: Mürtsub trumm ja pillid hüüavad... TÜ Spordihoones on võimas korvpallimelu nagu alati. Kõige soojema aplausiga võeti koosseisude tutvustusel vastu teadagi keda. Üle pika aja sai kuulatud ka Läti ja Eesti hümne.