Esimese veerandaja võitis Tarvas 19:11, poolajale mindi aga 35:40 kaotusseisust. Seisul 25:16 tegi Dolphins 6:0 vahespurdi, mis lõppes 25:22 juures ning viigini jõudsid külalised seisul 31:31.

Viimast veerandit alustati Dolphinsi 56:48 juhtimisel. Kolmandal veerandajal viskas Dolphins 16 punkti Tarva 13 vastu.

Viimast veerandit alustas Dolphins tabava kolmesega, kuid Tarvas jõudis 13:2 vahespurdiga 61:61 viigini. Viiki nähti veel ka seisul 65:65. Rait Keerlese vabavisked viisid Tarva poolteist minutit enne normaalaja lõppu 67:65 juhtima. 14 sekundit enne lõppu kaotas Keerles palli ning Dolphins viigistas pärast timeouti 67:67. Aega jäi veel üle 0,7 sekundit, mille jooksul Tarvas korvini ei jõudnud ning mäng saadeti lisaajale.

Lisaaeg algas taas Dolphinsi kolmesega ning pisut külaliste dikteerimisel, kuid kolm minutit enne lisaaja lõppu jõudis Tarvas 75:75 viigini. Juris Umbraško viskas kohe kolmese otsa ning kahe minuti järel juhiti juba 83:75. 5 sekundit enne lõppu tekitas Dolphins veel ärevust, kui vähendas kolmesest kaotusseisu 80:83-le. Silver Leppikule tehti kiirelt viga. Leppik eksis esimesel vabaviskel, kuid tabas teise ning turvaline edu oligi käes.

Giedrius Gustas ja Juris Umbraško jõudsid Tarval 19 punkti, kaksikduubli tegi Keerles 14 punkti ja 12 lauapalliga, 13 silma lisas Maris Laksa. Dolphinsi edukaimad olid 19 punktiga Edgars Jeromanovs (+ 9 lauapalli) ning 15 punktiga Adnan Chuk ja Joakim Kjellbom.

Tarvale oli see Balti liigas nelja kaotuse kõrval kolmas võit, Dolphinsile viie võidu kõrvale kolmas kaotus. Tarvas tõusis tabelis viiendale kohale, Dolphins jätkab teisel positsioonil.

TYCO Rapla alustas uut aastat Lätis, kaotades Jekabpilsile suurelt 47:89. Rapla resultatiivsemad olid Ziga Fifolt 9 punkti ja 4 lauapalliga ning Martin Dorbek 7 punktiga. Läti klubil oli üleplatsimees Troy Marchall Barnies 19 punkti ja 12 lauapalliga, Cameron Clifford Runders ja Martin Kravcenko viskasid 16 punkti.

Esimesel veerandil vastastel 10:0 vahespurdi teha lasknud Rapla oli poolajaks juba 20:47 kaotusseisus, viimast veerandit alustati lätlaste 68:32 eduseisul.