Avaveerandi võitis Kalev küll 29:17, ent seejärel pandi mängu varumehed ja jäädi poolajaks kaotusseisu 35:41. Kolmanda veerandi järel juhtis omakorda taas Kalev 63:59. Normaalaeg lõppes viigiseisul 81:81. Lisaajal viskas Kalev 15 punkti ning lasi vastastel visata vaid 3 silma.

Rolands Freimanis viskas võidumängus 21 punkti ja võttis 15 lauapalli, Armands Škele lisas 16, Scott Machado 15, Erik Keedus ja Mindaugas Kupšas 14 punkti. Kodumeeskond pidi täna läbi ajama ilma hüppeliigesevigastust raviva ja seetõttu puhkust saanud Frank Elegarita.

Kalev jätkab Balti liigas täisedu 5 võiduga, Pieno zvaigzdesil on kirjas 4 võitu ja 1 kaotus. Muide, Balti liiga ajaloos oli Pasvalys eelmisest neljast omavahelisest mängust võitnud suisa kolm.
Pärnu KK oli teine Eesti klubi, kes oli täna võidukas. Jurmala meeskond alistati kodus 78:68. Pärnule oli see 2 kaotuse kõrvale esimeseks võiduks, Jurmala on seevastu kaotanud kõik senipeetud 5 mängu.

Lisaks Kalev/Cramole jätkab Balti liigas ainsana kaotuseta Utena Juventus, kes alistas täna kodus 91:63 Rakvere Tarva. Andres Sõbra hoolealustest oli parim 12 punkti visanud Martin Jurtom. Juventusel on tabelis 4 võitu, Tarval 3 võitu ja 2 kaotust.

TTÜ pidi kodus tunnistama Valmiera 83:59 paremust. Tipikate resultatiivseimana viskas Andrew Arnold 17 silma. Valmieral on kirjas 4 võitu ja 1 kaotus, TTÜ-l 2 võitu ja 3 kaotust.

Valga Maks ja Moorits sai võõrsil 69:92 kaotuse Prienailt. Meie meeskonna parim oli 23 punktiga Jurijs Aleksejevs. Preinaile oli see Balti liigas kolme kaotuse kõrvale esimene võit, Valgal on kirjas 2 võitu ja 3 kaotust.

Võidule oli lähedal aga TLÜ/Kalev, kes võitis Jekabpilsi vastu poolaja 3 punktiga ning läks viimasele veerandile vastu 9-punktilises eduseisus, ent kaotas otsustava neljandiku suisa 12:27 ja ühtlasi kogu kohtumise 66:72. Kodumeeskonna parim oli Reimo Tamm 19 punktiga. Jekabpils jätkab 3 võidu ja 2 kaotusega, TLÜ/Kalev 1 võidu ja 3 kaotusega.