Kõige suurem lootus võidule oli Lätimaal, sest on ju 1182 Tallinn (tänaseks FCR Media/Rapla KK) mänginud parematel päevadel Vega1/Liepajaga ka võidukalt. Täna peetud matšis võõrsil läks karavan lätlaste kasuks liikuma juba avapoolajal, mille Liepaja võitis 40:25.

Ka kolmandal veerandil ei suutnud Rapla naiskond muutust mängu tuua. Viimasel veerandil nautis koduklubi eduseisu 66:46 ja 73:52, kuid uinus siis ja jäi ootama lõpusireeni. See saabus lätlannade75:67 eduseisul. Laina Mesila-Kaarmann ja Francisca Donders tõid Rapla poolel vastavalt 20 ja 19 punkti.

G4S Noorteliiga pidi täna võõrustama kolme viimase hooaja meistrit Riia TTT-d. Eilse Tallinna Ülikooli suutäie järel olid Audentese tüdrukud TTT jaoks täna kerge magustoit - lõppseis külalistele 136:45 (59:28). Eestlannade parim oli Janne Pulk 20 punktiga.

Tartu Ülikool/Kalev võttis vastu Riia TTT Juuniorid ning pidi leppima kaotusega 59:70 (24:38). Nele Laurimaa viskas 17 punkti ja võttis 10 lauapalli.