10 105 pealtvaataja ees peetud kohtumist läks SKA juhtima esimese kolmandiku lõpus (15.11) Nikolai Prohhorkini tabamusest, Pekka Jormakka viigistas arvulisest ülekaalust juba minut hiljem (16.12). SKA haaras uuesti juhtohjad Artjom Zubi väravast (21.31) ning sai seekord edu nautida vaid kaks minutit, mil võrku sahistas Niklas Jensen (23.35), taas arvulisest ülekaalust.

Teisele vaheajale mindi siiski SKA juhtimisel, sest viis minutit enne perioodi lõppu skooris Prohhorkin võrdsete koosseisude mängus oma teise värava (24.55). Kolmandal kolmandikul nähti vaid ühte väravat, mille viskas võrdsete mängus Sakari Manninen.

Lisaajast oli möödunud 2.35, kui Jokerit kogemata liiga palju mehi jääle saatis. Tiimi karistuse tõttu jäädi vähemusse, mille poolteist minutit hiljem (63.50) karistas väravaga ära rootslane Patrik Hersley.

Jokerit hoiab 9 punktiga läänekonverentsis esikohta, SKA on 6 punktiga seitsmes.

26. oktoobril mängib Jokerit Tondiraba jäähallis Moskva Spartakiga ja kaks päeva hiljem Tšerepovetsi Severstaliga. Spartak jäi eile 1:3 alla Minski Dinamole ja jätkab läänekonverentsis neljandal kohal, üheksandal real asuv Tšerepovets mängib täna Moskva CSKA-ga.