Külalised viis esimese kolmandiku lõpus juhtima lätlane Arturs Kulda. Teisel kolmandikul duubeldas Sergei Monakhov külalismeeskonna eduseisu. Kaks minutit enne vaheajale minekut viskas Mihhail Grigorenko ühe värava tagasi, aga enamaks võõrustajad võimelised polnud.

Tšerepovetsi Severstalil on kuuest mängust kirjas 2 võitu normaalajal ja üks lisaajal, mis annab neile läänekonverentsis viienda koha. Eelmise hooaja läänekonverentsi võitja Moskva CSKA on pärast kuute vooru seitsmendal real.

Tšerepovetsi Severstal kohtub 28. oktoobril Tondiraba jäähallis KHL-liiga kohtumises Soome klubi Helsingi Jokeritiga.

Teistes tänastest kohtumistes alistas Jekaterinburg võõrsil 4:1 Tšeljabinski Traktori. Metallurg Magnitogorsk oli võõrsil 1:0 parem Avangardi Omskist. Bratislava Slovan võitis kodus 3:2 Moskva Dünamo.