Spartak alustas Tondiraba hallis tormiliselt ning pääses juba kaheksandaks mänguminutiks kahe väravaga juhtima. Avakolmandiku lõpuks juhtis Moskva klubi 3:1, kuid teise perioodiga tulid soomlased kaotusseisust välja, jõudes John Normani ja Jesse Joensuu väravatest 3:3 viigini. Kuna viimasel kolmandikul väravaid ei visatud, ootas ees lisaaeg.

Lisaajal tõusis soomlaste kangelaseks Steve Moses, kes viskas kolmandal minutil 4:3 võiduvärava. Jokerit jätkab läänekonverentsis Moskva CSKA järel teisel kohal, Spartak on kuues.

Mängu jälgis Tondiraba hallis täismaja ehk 5800 pealtvaatajat.

Pühapäeval kell 15 mängib Jokerit teise Venemaa klubi Tšerepovetsi Severstaliga, kes hoiab läänekonverentsis 11. kohta.

Laupäeval kl 16 annab Jokerit Rocca al Mare keskuse Rademari kaupluses pressikonverentsi ning jagab soovijatele autogramme. Muuhulgas saab autogrammi küsida ka viiekordselt Stanley karikavõitja Jari Kurrilt.

Laupäeval tähistab Helsingi Jokerit oma 51. sünnipäeva ööklubis Cathouse. Pidu algab juba kell 16.00 ja tund aega hiljem on sinna oodata ka Jokerite meeskonda.