Haaravas võistluses triumfeeris keenialane Julius Yego Aafrika rekordi ja maailma hooaja tippmargi 92.72-ga.

Hõbeda võttis ülihaaravas finaalis teine aafriklane - Egiptust esindav Ihab Abdelrahman El Sayed, kelle lõpptulemuseks jäi 88.99. Pronks lendas põhjanaabritele Soomest, kelle värvides Tero Pitkämäki 87.67 kaugusele oda lenntuas.

Naiste 400 meetri tõkkejooksus kaitses tiitlit Tšehhi esindaja Zuzana Hejnova ajaga 53.50, hõbe ja pronks läksid ameeriklannadele Shamier Little'ile (53.94) ning Cassandra Tate'ile (54.02).

Naiste 3000 meetri takistusjooksu medalikolmik oli järgnev: 1. Hyvin Kiyeng Jepkemoi (Keenia, 9:19.11), 2. Habiba Ghribi (Tuneesia, 9:19.24), 3. Gesa Felicitas Krause (Saksamaa, 9:19.25).

Naiste teivashüppes ületas hooaja edetabeli juht Yarisley Silva Kuubast 4.90 ning võttis sellega ka kulla. Hõbedale tuli Fabiana Murer (Brasiilia, 4.85) ning pronksi napsas endale Nikoleta Kyriakopoulou (Kreeka, 4.80).

Võistluspäeva lõpuks leidis Pekingi õhtus aset ülimalt haarav ja kiire meeste 400 meetri jooks, kus kõigi aegade neljanda ajaga 43.48 teenis kulla Lõuna-Aafrika Vabariigi esindaja Wayde van Niekerk. Niekerki järel tuli hõbedale isikliku rekordi jooksnud LaShawn Merrit (USA, 43.65) ning poodiumi viimase koha hõivas Kirani James (Grenada 43.78).