Nädal varem Zürichis näitas Miller-Uibo konkurentidele kandu 200 meetris. Kahe ala peale kokku kasseeris Eesti kümnevõistleja Maicel Uibo abikaasa preemiana 100 000 USA dollarit (84 300 eurot) ehk 6,25 protsenti kogu 1,6-miljonilisest auhinnarahast.

Miller-Uibo järel finišeeris 400 meetris Bahreini esindaja Salwa Eid Naser riigi rekordiga 49,88, kolmas oli ameeriklanna Courtney Okolo 50,91-ga.

Naiste 100 meetri Teemantliiga trofee võitis teist aastat järjest jamaikalanna Elaine Thompson, kes jooksis eile ajaks 10,92.

Dramaatikat pakkus meeste 3000 meetri takistusjooks, mille võitis viimasel ringil marokolasest Soufiane El Bakkalist möödunud maailmameister ja olümpiavõitja Conseslus Kipruto. Kolmanda Teemantliiga karika võitnud keenialase aeg oli 8.04,73. Marokolane jooksis isikiku rekordi 8.04,83.

Tulemuste poolest tagasihoidliku naiste kaugushüppe võitis Londoni MM-il medalita jäänud serblanna Ivana Spanovic 6.70-ga. Teiseks tuli inglanna Lorraine Ugen 6.65-ga.