Semenya võitis laupäeval Stellenboschis peetud võistlustel kõigest 50-minutilise vahega 400 meetri ja 800 meetri jooksu, püstitades mõlemal alal ka maailma hooaja tippmargi. 400 meetrit läbis ta 50,78-ga, parandades seejuures isiklikku tippmarki üle kahe sekundi! Pärast väikest puhkepausi võitis ta ka 800 meetris kuldmedali, saades võimsas soolojooksus ajaks 1.58,45. Teise koha saanud naist edestas ta üle seitsme sekundi.

Sama päeva lõpetuseks võitis Semenya veel ka kolmanda meistritiitli, kui oli kiireim 1500 meetri distantsil ajaga 4.10,91.

Laupäeva hilisõhtuks jäi Semeya ühest hooaja tippmargist siiski ilma, sest Bahama jooksja Shaunae Miller, kes kihlus hiljuti meie kümnevõistleja Maicel Uiboga, viis Nassaus 400 meetri hooaja tippmargi 49,69-ni.