Meeste U20 vanuseklassi pingelises 300 jooksus napsas Tony Nõu Johannes Ermi eest võidu ja vaid paar nädalat vana Eesti juunioride tipptulemuse (34,28). Nõu (Audentese SK) võiduajaks mõõdeti 34,14, Ermile (SK Leksi 44) 34,16.

U20 meeste 60 m tõkkejooksu põneva finaali võitis 7,97-ga Johannes Treiel (KJK Saare) Hans-Christian Hausenbergi (Tartu SS Kalev) ja Sten Ander Sepa (Audentese SK) ees; hõbeda ja pronksi ajad vastavalt 8,03 ja 8,19.

Sama vanuseklassi kolmikhüppes kuulus kindel võit 15.17 Johannes Ermile, hõbemedali võttis Vitali Rubenkov (NPSK Narvic) 14.91-ga. Mõlemad tulemused tähistavad noormeeste isiklikke rekordeid ja on paremad U20 EMi normist (14.90).

Korralikud ajad joosti U20 meeste 3000 m distantsil – kulla teenis 8.40,20-ga Deniss Šalkuskas (KJK Atleetika), hõbeda 8.41,89-ga Mark Abner (Treeningpartner).

Naiste U23 vanuseklassi kuulitõuke võitis ülekaalukalt Kätlin Piirimäe Koigi KJK-st U23 EMi normi (14.50) alistanud tulemusega 15.80.

U23 naiste kaugushüppes krooniti Eesti meistriks Aet Laurik (KJK TIPP) tulemusega 6.21, mis on 6 cm võrra parem oma vanuseklassi EM normist.

Naiste 60 m tõkkejooksus oli U20 vanuseklassi kiireim KJK ViKe neiu Johanna Ilves 8,60-ga; U23 klassis tõi Kreete Verlinile (SK Fortis) võidu aeg 8,61. U23 naiste 400 m jooksu võitis Liis Roose (TÜ ASK) tulemusega 56,49.