Avapäeval võidutses naiste 60 meetri jooksus Ksenija Balta ajaga 7,33. Mullu püstitatud Eesti rekordist jäi Andrei Nazarovi hoolealune nelja sajandiku kaugusele. Hõbeda teenis isikliku tippmargi 7,49-ga Õilme Võro, kolmas oli sama ajaga Maarja Kalev. Meeste 60 meetri sprindis võidutses Kaspar Mesila 6,82-ga, teine oli Marek Niit 6,86-ga.

Meeste 400 meetri jooksu võitis Eesti kõigi aegade viienda tulemuse 47,54-ga tõkkespets Jaak-Heinrich Jagor. 18-aastane Tony Nõu sai jagu Rasmus Mägi nimele kuulunud Eesti juuniorde rekordist (48,09), läbides kaks ringi 47,84-ga (kõigi aegade 6.). Kolmas oli Nõu eakaaslane Johannes Erm 48,09-ga (7.) ja neljas Erik Jagor 48,49-ga (9.).

Naiste kõrgushüppe võitis 1.80-ga Grete Udras, Soome meistrivõistlustel oli samal ajal teine hooaja tippmargiga 1.83 Eleriin Haas. Meeste teivashüppes sai mullune meister Robin Nool nulli, võitja Janek Õiglane ja teise koha omanik Hans-Christian Hausenberg ületasid 4.90. Naiste kuulitõukes jäi sise-EM-normist 20 sentimeetrit vajaka Kätlin Piirimäel, kelle võidutulemus oli 16.10. Meeste kolmikhüppes krooniti meistriks Igor Sjunin 15.93-ga.

Võistluse teisel päeval jooksis Õilme Võro 200 meetri distantsil välja Eesti kõigi aegade teise tulemuse 24,07. Isiklikku rekordit parandas 21-aastane Lõuna-Eesti neiu 28 sajandikuga. Meeste samal distantsil võidutses Tony Nõu 21,66-ga, teine oli Johannes Erm 21,95-ga ja kolmas Markus Ellisaar 21,99-ga.

Naiste 60 meetri tõkkesprindis teenis esikoha Eesti kõigi aegade kuuenda resultaadi 8,42-ga Diana Suumann. Meeste samal alal triumfeeris 8,01-ga Keiso Pedriks.

Naiste kaugushüppes püstitas viimasel katsel isikliku rekordi 6.28 Merilyn Uudmäe, kes päev varem oli kolmikhüppes viinud tippmargi 13.40-ni. Teine oli kaugushüppes Aet Laurik 6.18-ga. Meeste kaugushüppe võitis Henrik Kutberg 7.59-ga, teine oli Kaarel Jõeväli 7.46 ja kolmas Hans-Christian Hausenberg 7.41-ga. Naiste teivashüppe võitis täpselt nelja meetriga Margit Kalk, Lembi Vaher oli hooaja tippmargi 3.85-ga teine. Meeste kõrgushüppes teenis oma esimese meistritiitli 19-aastane Kristjan Tafenau, tema võidutulemus 2.13.

Allar Lamp oli Uudmäe kõrval teine sportlane, kes kahel individuaalalal võidutses. Tartlane läbis 1500 meetrit 3.56,81-ga ja 3000 meetrit 8.29,71-ga. Maratoonar Roman Fosti oli pikemal distantsil teine 8.31,10-ga.