Eestlane läbis oma hooaja avastardil staadioniringi ajaga 49,38 ning kaotas vaid ameeriklasele Bershawn Jacksonile ja lõuna-aafriklasele L. J. Van Zylile. Jackson võitis esikoha maailma tänavuse hooaja tippmargi ja Shanghai staadioni rekordi 48,63-ga, Van Zyl sai ajaks 49,35.

Kaheksandal rajal jooksnud Mägi alistas ka Rio olümpiavõitja Kerron Clementi (USA), kes piirdus ajaga 49,43 ja neljanda kohaga. Viies oli puertoricolane Javier Culson 49,90 ja kuues 2014. aasta Euroopa meister Kariem Hussein (Šveits) 50,02-ga.

Mägi isiklik rekord on 48,40.

Shanghais võistles ka kettaheitja Martin Kupper, kelle kaks esimest katset paraku ebaõnnestusid ning kolmanda vooru 57.97 ei andnud enamat viimasest ehk kaheksandast kohast. Etapivõidu võttis Philip Milanov, kes sai kirja 64.94. Belglasele järgnesid Piotr Malachowski (64.36) ja Daniel Stahl (64.14).