Tõkkejooksu spets Mägi võitis 600 meetri distantsi ülikindlalt ajaga 1.18,48. Ehk Eesti 800 meetri rekordimehe Uusoru tippmark (1.17,58) tavatul distantsil jäi elama. Tegu on siiski Eesti kõigi aegade teise tulemusega harva võistluskavas olevas 600 meetri jooksus, Mägi oli seni teist kohta hoidnud Oleg Holdaist 13 sajandiku võrra kiirem.

Esimene märkimisväärne tulemus sündis Tartus juba noortevõistlusel, Liisa-Maria Lusti viis kaugushüppes Eesti U-16 vanuseklassi rekordi 6.00-ni. Ilus ümmargune number.

Naiste teivashüppe võitja on Reena Koll, kuid tulemus 4.01 Eesti rekordinaist kindlasti ei rõõmusta. Tegelikult ületas ta ka 4.16 peale asetatud lati kolmandal katsel, kuid puudutas natuke siiski latti ja see kukkus talle järele. Nooruke Marleen Mülla oli 3.91ga teine.

Meeste teivashüppes viis 18-aastane Eerik Haamer isikliku rekordi 5.20-ni. Lätlane Mareks Arents võitis 5.25ga.

Naiste kaugushüppe esikolmik: 1. Tähti Alver 6.19, 2. Kristine Deruma (Läti) 5.99, 3. Merilyn Uudmäe 5.92. Ksenija Balta loobus võistlusest varbavigastuse tõttu.

Naiste 60 meetri tõkkejooksus sai Diana Suumann ajaks 8,39. Hooaja tippmark paranes kahe sajandiku võrra, isiklik rekord jäi nelja sajandiku kaugusele. Glasgow sise-EM-i norm on 8,24. Suumann sai teise koha, Kristina Šurila Valgevenest võitis 8,36ga.

Naiste 60 meetri jooksu võitis lätlanna Sindija Bukša ajaga 7,49 sekundit, Martin Kutmani lapselaps Marit Kutman oli 7,68ga kolmas.

Meeste kuulitõuke esikolmik: 1. Aleksei Netšipar (Valgevene) 18.95, 2. Šarunas Banevicius (Leedu) 18.64, 3. Jander Heil 18.27.

Täna päeval toimus Ülikooli kergejõustikuhallis legendaarsest treenerist pajatava raamatu „Martin Kutman – kergejõustikus kogu elu“ esitlus. Kohal olid raamatu autor Vahur Kalmre, mitmed Martin Kutmani õpilased, kolleegid ja sõbrad.