Teise koha sai Ilja Nikolajev (SK Jookuspartner) 12:44-ga. Meeste arvestuse kolmas ning noorsoo vanuseklassi võitja oli Dimitri Aristov (SK Mitš) ajaga 13:02.

Naistest võitis Liina Tšernov (Sportkeskuse.ee) 14:55-ga, järgnesid Evelin Talts (Stramina SK) 15:09 ning Keiti Mets (TÜASK) 15:37-ga. Keiti Mets oli selle tulemusega ka noorsooklassi parim.

Meesjuunioride arvestuses oli 3 km distantsil parim Karl Mäe (SK Altius) tulemusega 9:48.

2 kilomeetrisel poiste A-vanuseklassi distantsil oli kiireim Johan Markus Oll (Stamina SK), saades ajaks 6:25. Samal distantsil olid B-vanuseklassi kiireimad Sten-Ander Sepp (Audentese SK) ning Deniss Shalkauskas (KJK Vike), mõlemad said 4km distantsi lõpuajaks 6:52. Esikoht läks siiski Audentese spordiklubi esindajale.

2 kilomeetri distantsil neidude juuniori vanuseklassi parim oli Birgit Pihelgas (individuaalsportlane) ajaga 7:24.

Tüdrukute A-klassi 2km distantsi kiireim oli Elis-Helen Starkopf (Nõmme KJK) 7:41 ning B- klassi 1 km jooksu võitis Diana Stserbinina (Tallinna SS Kalev) 3:33-ga.

Kokku osales murdmaajooksu Eesti meistrivõistlustel 151 jooksjat.