Täiskasvanud ja U23 klass võistlesid 4 km distantsil, U20 mõlemad vanused 3 km distantsil. U18 noormehed selgitasid meistrid 3 km pikkusel rajal, U18 neiud aga 2 km pikkusel rajal. U16 vanuse poisid jooksid 2 km, U16 tüdrukud 1,5 km. U14 vanuseklassis läbisid nii tüdrukud kui poisid 1 km pikkuse raja.

Andi Nooda järel võitis meeste seas hõbeda Olavi Allase (KJK Järvala) ajaga 11.50 ning pronks riputati kaela Karel Hussarile (TÜ/ASK), kes läbis distantsi 11.55ga.

Naiste võistluse lõpetas tiitlit kaitsnud Kelly Nevolihhini järel teisena Kaisa Kukk (Treeningpartner), kes läbis 4 km ajaga 14.13. Kolmandaks platseerus Minna Kuslap (SK Jooksupartner).

Meeste U23 arvestuses läks esikoht Mark Abnerile (Treeningpartner) ajaga 12.23. Hõbe kuulub Deniss Šalkauskasele (TÜ/ASK) tulemusega 12.44 ning pronksine autasu Marti Medarile (Treeningpartner) ajaga 13.03. Naiste U23 vanuseklassi meistrikulla võitis Johanna Ardel (SK Beavers) 15.05ga. Tema järel lõpetas ajaga 16.28 Vanessa Rätsep (Tartu SS Kalev) ning kolmandana tuli üle finišijoone Šerelin Zverev (VAK Staier) ajaga 18.02.

Meeste U20 klassis oli esikolmiku vahel ülitihe rebimine. Kulla võitis 9.40ga Karel-Sander Kljuzin (TÜ/ASK), hõbedane autasu kuulub Markus Joonas Palule (TÜ/ASK) ajaga 9.41 ning pronks 9.42ga Andry Soole (Sparta Spordiselts). Naiste sama vanuse jooksu võitis Galina Gritskevitš (Tallinna SS Kalev) tulemusega 11.43. Teise koha saavutas Saina Mamedova (KJK Kalev-Sillamäe) 11.52ga ning kolmas oli sama ajaga Jelizaveta Ševtsova (KJK Kalev-Sillamäe).

Noormeeste U18 esikoha teenis tulemusega 10.04 Kalev Hõlpus (Rapla JK), kellele järgnesid Mert Olesk (Rapla JK, aeg 10.17) ning Priidik Meelo Västrik (TÜ/ASK, aeg 10.36). Neidude U18 vanuses näitas kiiremat aega Christelle Vall (Audentese SK), kes läbis 2 km raja 7.27ga. Hõbemedali võitis Kelly Ehavee (Pärnu Kalevi KJK) tulemusega 7.33 ja pronksi sama ajaga Laura Reimets (SK Elite Sport).

Poiste U16 meistriks tuli Mathias Villemsoo (Individuaalvõistleja) ajaga 6.40. Villemsoo järel ületas lõpujoone Reimo Gert Laaspere (Sparta Spordiselts) ajaga 6.43, kolmas oli Raimond Parts (Treeningpartner) 6.51ga. Tüdrukute U16 klassi võit läks ajaga 6.02 Luna-Aleksandra Lagodale (TÜ/ASK), kelle järel teenis hõbeda Carmen Rääk (SK Maret-Sport) ajaga 6.32 ja pronksi viis endaga koju Anastassia Bogatõrjova (SK Mitš) tulemusega 6.44.

Kõige noorema vanuse ehk U14 poiste arvestuses võitis meistritiitli Harri Richard Jääger (SK Elite Sport) 3.22ga. Sama ajaga tuli hõbedale Romet Kivi (SK Viraaž) ja kolmandaks koha võitis Robin Mathias Müür (Tartu SS Kalev) 4.24ga. Kõige nooremate tüdrukute Eesti meister on Mariann Luise Trilljärv (Kuusalu SK), kelle võiduaeg on 3.36. Hõbeda võitis Merili Tiik (Pärnu Kalevi KJK) ajaga 3.37 ning pronksile tuli Anna Maria Raspel (Audentese SK) 3.42ga.

Kõikide vanuseklasside esikolmikud said kaela EV100 erikujundusega medalid, sest EV100 Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi.