Kõige kõrgem tase oli oodatult meeste odaviskes, kus viis meest 80 meetri piiri ületasid. Võitis ukrainlane Roman Avramenko 84.10ga, järgnesid neli tugevat lätlast. Teise koha sai Vadims Vasilevskis tulemusega 82.79, viimasena mahtus poodiumile Rolands Strobinders 80.68ga. Ainars Kovals oli neljas 80.38ga ja Zigismunds Sirmais viies 80.13ga. Olgu mainitud, et Avramenko ja Vasilevskis tegid oma parima viske viimases voorus.

Hooaja avastardi tegi Risto Mätas, kes jäeti 76.84ga viiendaks. Tanel Laanmäe sai parimal katsel kirja 70.38 ning oli eelviimane ehk 12., edestades vaid kaasmaalast, 66.46 visanud Timo Moorastit.

Naiste odaviskes teenis ülekaaluka võidu Sinta Ozolina-Kovala, kes viskas 64.38. Stardinimekirjas oli ka Raine Kuningas, kes otsustas võistlusest viimasel hetkel siiski loobuda.

Meeste kuulitõuke võitis kanadalane Dylan Armstrong tagajärjega 20.67, endine odaviskaja Kristo Galeta oli kuues 18.26ga.

Ukrainlane Viktor Iastrebov võitis meeste kolmikhüppe 16.59ga, kolmas oli Igor Sjunin 16.24ga.

Veiko Kriisk ületas teivashüppes isiklikku rekordit märkiva 5.21 ning sai kolmanda koha. Rekordit parandas teinegi võistluses osalenud eestlane. Veiko Aunapuu ületas 5.01, kuid pidi leppima kuuenda ehk viimase kohaga. Huvitaval kombel parandasid nii Kriisk kui Aunapuu oma varasemat rekordit, mis oli püstitatud sisehallis, ühe sentimeetriga.

Meeste kõrgushüppes jäi Karl Lumi tulemusega 2.08ga jagama kolmandat kohta, naiste arvestuses oli neljas 1.84 ületanud Grete Udras.

Meeste 800 meetri jooksus sai Raimond Valler 1.51,06ga kuuenda koha, tiitlivõistlustel Eestit 400 meetri tõkkejooksus esindanud Aarne Nirk oli üheksas 1.51,94ga.